Kristiansand

Dronningensgate 53 & 55

Her finner du alt om vår parkering Dronningensgate 53 & 55, i Kristiansand. Velkommen til oss i Aimo Park!

Tollbodgata 40 Vis i kart

Fakta

  • Antall p-plasser: 17
  • Innendørs: Nei

Åpningstider for korttidsparkering

Ingen korttidsparkering ved dette anlegget.

Om anlegget

Parkeringen Dronningens gate 53 & 55 ligger sentralt til i Kvadraturen, i Kristiansand sentrum, med enkel innkjøring fra Tollbodgata 40. Anlegget ligger rett over veien for Agder tingrett og har kort vei til sentrum og næringslokaler. Parkeringsanlegget er kun tilgjengelig for leieplasser, hovedsaklig langtidsleie - med minimumsleie på én måned, perfekt for deg som har behov for parkering over en kortere periode.

icon of parked car

Ønsker du å leie P-plass?

Last ned vår app "Aimo Park" og bestill enkelt en parkeringsavtale. Dersom du trenger hjelp, last ned vår brukerveiledning for leie av parkeringsplass via app.

Du kan også leie P-plass på web ved å trykke på «Leie plass» knappen øverst på siden.

NYHET! Nå kan du betale med Vipps.

Illustration parked car

Ønsker du å leie plass for bedrift?

Logg deg inn i Business Web HER eller via "innlogging" knappen øverst til høyre på siden.

Vi har en egen nettpålogging for firma som ønsker å leie flere plasser, og fordele parkering til sine ansatte, så de ansatte selv kan administrere sine egne kjøretøy.

Last ned og følg denne brukerveiledningen for å leie plasser og egen brukerveiledning for hva de ansatte som blir tildelt parkering gjør selv.

;

Tjenester

  • Mobildekning
  • Offentlig transport